RobertGorczyński.pl

Widzę Myślę Piszę

Beata Kot – Gustaw – Wystawa malarstwa i spotkanie w Kawiarni POCZĄTEK!

Znana polska malarka Beata Kot – Gustaw w poznańskiej Kawiarni POCZĄTEK!
*
Ekspozycja malarstwa już dostępna!
*
Spotkanie Autorskie z udziałem Artystki odbędzie się 26 października 2019 roku!
*
ZAPRASZAMY!
*
Potwierdzają się liczne sygnały świadczące o tym, że renomowana poznańska Kawiarnia POCZĄTEK (ul. Mickiewicza 18a), przygotowuje szereg nowych atrakcji.
W tym kontekście, prawdziwym hitem tegorocznej jesieni, w popularnym POCZĄTKU, jest ekspozycja malarstwa Beaty Kot – Gustaw z Lublina.
*
– To oczywiste, że dbałość o komfort klientów nie może zaczynać się i kończyć, na nowej i sprawdzonej kulinarnej propozycji – stwierdza Lena Dąbek, współorganizatorka Kawiarni POCZĄTEK. – Troska o podniebienie naszych gości, to podstawa. Rzecz jednak w tym, by klienci, przybywając do naszej kawiarni, mieli poczucie, że jest to miejsce stworzone specjalnie dla nich. Stąd też nasze nowe propozycje.
*
I rzeczywiście… Właściciele Kawiarni POCZĄTEK czynią wiele dla nadania temu miejscu specjalnego, a zarazem przytulnego klimatu, co okazuje się strzałem w przysłowiową dziesiątkę!
*
– Choć jestem człowiekiem stricte praktycznym, to z całą pewnością przyznać muszę, że dzięki obrazom Pani Beaty, kawiarnia nabrała dodatkowego ciepła i klimatu – zwierza się Szymon Dąbek, współwłaściciel Kawiarni POCZĄTEK. – Z zadowoleniem zauważam też, że klienci korzystający z naszej kulinarnej oferty, często pytają o panią Beatę Kot – Gustaw, o jej obrazy i następne artystyczne przedsięwzięcia. Co tu dużo mówić, padają też pytania o… możliwość zakupu prac.
*
W tym kontekście, wyjątkowym wydarzeniem będzie Spotkanie Autorskie z Malarką, na które Kawiarnia POCZĄTEK zaprasza, w sobotę, 26 października 2019 roku, na godzinę 19.00.
*
– Miałam już okazję gościć w tym uroczym miejscu i poznać właścicieli tej wyjątkowej kawiarni – wyznaje Beata Kot – Gustaw. – To wspaniali, bardzo zaangażowani ludzie. Przyznam też że, nie każde miejsce nadaje się do ekspozycji czegoś tak subtelnego, jak malarstwo. Często wybór sal, to bardzo poważny problem. Każdemu obrazowi towarzyszy bowiem jego indywidualna emanacja, aura… a tutaj… w tej kawiarni… moje obrazy znajdują godne otoczenie i odpowiednią oprawę.
*
Spotkanie Autorskie z Beatą Kot – Gustaw będzie miało otwarty charakter . Wtedy (i każdego innego dnia), odwiedzić Kawiarnię POCZĄTEK może każdy miłośnik sztuki, dobrej atmosfery, czy dostępnych tu smakowitych kulinariów.
Podczas październikowego spotkania nie zabraknie też innych atrakcji.
Poza prezentacją dorobku malarki, przewidziano mini koncert wyjątkowego muzyka – Pana Marka Manowskiego. Udział w tym wydarzeniu zapowiedziała też Znana Polska Poetka – Pani Jolanta Szkudlarek.
Do Kawiarni POCZĄTEK przybędzie też nietuzinkowy prestidigitator Jan Bączyk, a także wielu innych interesujących ludzi.
To z pewnością będzie wyjątkowy wieczór.
Przyznam, że już nie mogę się doczekać!
*
Z wyrazami szacunku
Robert Gorczyński
*
P.S.: Więcej informacji o Kawiarni POCZĄTEK i jej ofercie znajdą Państwo pod internetowym adresem: https://www.facebook.com/kawiarniapoczatek/?tsid=0.48328227559982658265&source=result

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

© 2021 RobertGorczyński.pl

Designe By ilonaDESIGNGóra ↑